P1330R-333K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-333K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-333K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-333K
Številka dela P1330R-333K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75665 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1330R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1330R-333K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Inductor 568mA 538 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 538 mOhm Max Trenutna ocena 568mA
Tok - nasičenost 270mA