P1330R-182G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-182G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-182G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-182G
Številka dela P1330R-182G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26699 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330R-182G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 1.95A 48 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max
Trenutna ocena 1.95A Tok - nasičenost 1.18A