P1330R-154J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-154J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330R-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 272MA 2.04 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330R-154J
Številka dela P1330R-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 272MA 2.04 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56826 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330R-154J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 272mA 2.04 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.04 Ohm Max
Trenutna ocena 272mA Tok - nasičenost 106mA