P1330-104K
API DelevanAPI Delevan
P1330-104K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-104K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 347MA 1.68 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-104K
Številka dela P1330-104K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 347MA 1.68 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80470 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3284TR
P1330-104K TR 500
P1330104K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Inductor 347mA 1.68 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.68 Ohm Max Trenutna ocena 347mA
Tok - nasičenost 132mA