P1330-103K
API DelevanAPI Delevan
P1330-103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-103K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-103K
Številka dela P1330-103K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 84975 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3272TR
P1330-103K TR 500
P1330103K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Inductor 946mA 216 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 216 mOhm Max Trenutna ocena 946mA
Tok - nasičenost 564mA