MILP1812-152K
pregled izdelka
Številka dela: MILP1812-152K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM
Podatkovni listi: MILP1812-152K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILP1812-152K
Številka dela MILP1812-152K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31865 pcs Podatkovni list MILP1812-152K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena MILP1812-152K TR 500
MILP1812-152K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 950mA 222 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 222 mOhm Max
Trenutna ocena 950mA Tok - nasičenost 1.98A