MILP1812-124K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILP1812-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
Podatkovni listi: MILP1812-124K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILP1812-124K
Številka dela MILP1812-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37495 pcs Podatkovni list MILP1812-124K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija MILP1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILP1812-124K TR 500
MILP1812-124K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 160mA 6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost 208mA