M1331-683K
pregled izdelka
Številka dela: M1331-683K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: M1331-683K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1331-683K
Številka dela M1331-683K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11149 pcs Podatkovni list M1331-683K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Shielded Serija M1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1331-683K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 68µH Shielded Inductor 61mA 12 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 61mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M1331-681K
M1331-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM