M1331-682K
pregled izdelka
Številka dela: M1331-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Podatkovni listi: M1331-682K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1331-682K
Številka dela M1331-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12633 pcs Podatkovni list M1331-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Shielded Serija M1331
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1331-682K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 118mA Tok - nasičenost 118mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M1331-562K
M1331-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Na zalogi: 13512 pcs
Prenesi: M1331-562K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 13383 pcs
Prenesi: M1331-823K.pdf
RFQ
M13310 SL001
M13310 SL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 10COND 22AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 211 pcs
Prenesi: M13310 SL001.pdf
Opis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD