M0820-76K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M0820-76K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 49MA 19 OHM SMD
Podatkovni listi: M0820-76K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M0820-76K
Številka dela M0820-76K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 49MA 19 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8196 pcs Podatkovni list M0820-76K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.095" W (6.48mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija M0820
Ocene - Q @ Frek 15 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M0820-76K TR 250 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 7.6MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 49mA 19 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 19 Ohm Max
Trenutna ocena 49mA Tok - nasičenost -