M0820-68K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M0820-68K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD
Podatkovni listi: M0820-68K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M0820-68K
Številka dela M0820-68K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8237 pcs Podatkovni list M0820-68K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.095" W (6.48mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija M0820
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M0820-68K TR 250 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 58mA 13.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.8 Ohm Max
Trenutna ocena 58mA Tok - nasičenost -