HF1008-751K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-751K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-751K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM
Podatkovni listi: HF1008-751K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-751K
Številka dela HF1008-751K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58747 pcs Podatkovni list HF1008-751K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008HF-751K
1008HF-751K-ND
HF1008-751K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 750nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 330MHz natančen opis 750nH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max Trenutna ocena 275mA