HF1008-751G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-751G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-751G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM
Podatkovni listi: HF1008-751G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-751G
Številka dela HF1008-751G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24799 pcs Podatkovni list HF1008-751G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008-751G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 750nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 750nH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max
Trenutna ocena 275mA Tok - nasičenost -