HF1008-182K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-182K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 305MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: HF1008-182K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-182K
Številka dela HF1008-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 305MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51598 pcs Podatkovni list HF1008-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008HF-182K
1008HF-182K-ND
HF1008-182K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 150MHz natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Trenutna ocena 305mA