HF1008-182F
API DelevanAPI Delevan
HF1008-182F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 305MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: HF1008-182F.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-182F
Številka dela HF1008-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 305MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18819 pcs Podatkovni list HF1008-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008-182F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -