HF1008-101K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-101K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM
Podatkovni listi: HF1008-101K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-101K
Številka dela HF1008-101K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59181 pcs Podatkovni list HF1008-101K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008HF-101K
1008HF-101K-ND
HF1008-101K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Non-Magnetic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 900MHz natančen opis 100nH Unshielded Inductor 375mA 850 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Trenutna ocena 375mA