HF1008-101G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-101G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-101G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM
Podatkovni listi: HF1008-101G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-101G
Številka dela HF1008-101G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21682 pcs Podatkovni list HF1008-101G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008-101G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 375mA 850 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 375mA Tok - nasičenost -