ER1641-752JS
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-752JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 7.5UH 245MA 1.32 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-752JS
Številka dela ER1641-752JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 7.5UH 245MA 1.32 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21099 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-752JS 2500 TR
ER1641-752JS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 7.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 7.5µH Shielded Molded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max
Trenutna ocena 245mA Tok - nasičenost -