ER1641-751JR
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-751JR
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750NH 370MA 590 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-751JR
Številka dela ER1641-751JR Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750NH 370MA 590 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22472 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-751JR 2500 TR
ER1641-751JR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 750nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 750nH Shielded Molded Inductor 370mA 590 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Trenutna ocena 370mA Tok - nasičenost -