DC780R-272L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-272L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-272L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-272L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-272L
Številka dela DC780R-272L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34860 pcs Podatkovni list DC780R-272L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-272L BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 5 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max
Trenutna ocena 11.4A Tok - nasičenost 66A