DC780R-223K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-223K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-223K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-223K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-223K
Številka dela DC780R-223K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24591 pcs Podatkovni list DC780R-223K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-223K BULK 250
DC780R223K
DN7847
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 7.2A 19 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max
Trenutna ocena 7.2A Tok - nasičenost 23.3A