CM9900R-474
pregled izdelka
Številka dela: CM9900R-474
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 470UH 1.4A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900R-474.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900R-474
Številka dela CM9900R-474 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 470UH 1.4A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18703 pcs Podatkovni list CM9900R-474.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900R-474 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 470µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.669" (17.00mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 470µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A DCR 78 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 78 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.4A