CM9900R-334
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM9900R-334
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 330UH 1.7A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900R-334.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900R-334
Številka dela CM9900R-334 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 330UH 1.7A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15873 pcs Podatkovni list CM9900R-334.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900R-334 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 330µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.669" (17.00mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 330µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 58 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 58 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.7A