CM6560R-104
API DelevanAPI Delevan
CM6560R-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6560R-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 8.5A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6560R-104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6560R-104
Številka dela CM6560R-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 8.5A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7613 pcs Podatkovni list CM6560R-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Serija CM6560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6560R-104 BULK 100
CM6560R104
DN4744
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.320" (8.13mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 100µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 8.5A DCR 5 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 5 mOhm Trenutna ocena (maks.) 8.5A