CM6560-754
API DelevanAPI Delevan
CM6560-754 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6560-754
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 750UH 3A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6560-754.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6560-754
Številka dela CM6560-754 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 750UH 3A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7344 pcs Podatkovni list CM6560-754.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Serija CM6560
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6560-754 TR 350
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 750µH @ 10kHz Višina (maks.) 0.320" (8.13mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 750µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3A DCR 34 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 34 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 3A Odobritve -