CM6460-104
API DelevanAPI Delevan
CM6460-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6460-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 7A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6460-104.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6460-104
Številka dela CM6460-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 7A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7392 pcs Podatkovni list CM6460-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm) Serija CM6460
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6460-104 TR 350
CM6460-104-ND
CM6460-104TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 10kHz Višina (maks.) 0.300" (7.62mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 100µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 7A DCR 6 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 6 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 7A Odobritve -