CM6350R-683
API DelevanAPI Delevan
CM6350R-683 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6350R-683
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 68UH 4.2A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6350R-683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6350R-683
Številka dela CM6350R-683 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 68UH 4.2A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15177 pcs Podatkovni list CM6350R-683.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm) Serija CM6350R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6350R-683 TR 300
CM6350R683
DN42157TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 68µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 68µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4.2A DCR 10 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Trenutna ocena (maks.) 4.2A