CM6296R-253
API DelevanAPI Delevan
CM6296R-253 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6296R-253
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 25UH 10A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6296R-253.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6296R-253
Številka dela CM6296R-253 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 25UH 10A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9941 pcs Podatkovni list CM6296R-253.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm) Serija CM6296R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6296R-253 BULK 25
CM6296R-253-ND
CM6296R253
DN4724
Q2647226
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5A (24 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 25µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.423" (10.74mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 25µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 10A DCR 14 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 14 mOhm Trenutna ocena (maks.) 10A