CM6296R-104
API DelevanAPI Delevan
CM6296R-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6296R-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 9.5A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6296R-104.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM6296R-104
Številka dela CM6296R-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 9.5A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11397 pcs Podatkovni list CM6296R-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm) Serija CM6296R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6296R-104 BULK 25
DN4719
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5A (24 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.423" (10.74mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 100µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9.5A DCR 16 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 16 mOhm Trenutna ocena (maks.) 9.5A