8532R-15J
API DelevanAPI Delevan
8532R-15J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8532R-15J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije 8532R-15J
Številka dela 8532R-15J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19647 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm)
Druga imena 8532R-15J 480 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.286" (7.26mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 2.97A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 2.97A Tok - nasičenost 1.6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8532R-14L
8532R-14L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 3.09A 37 MOHM SMD
Na zalogi: 41327 pcs
Prenesi:
RFQ
8532R-16L
8532R-16L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM SMD
Na zalogi: 42445 pcs
Prenesi:
RFQ
8532R-15K
8532R-15K
Opis: FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD