8532R-15H
API DelevanAPI Delevan
8532R-15H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8532R-15H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8532R-15H
Številka dela 8532R-15H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13960 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 8532R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 8532R-15H 480 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.286" (7.26mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 2.97A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 2.97A Tok - nasičenost 1.6A