5500-684J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-684J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM
Podatkovni listi: 5500-684J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-684J
Številka dela 5500-684J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21000 pcs Podatkovni list 5500-684J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-684J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 1.32A 570 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Trenutna ocena 1.32A Tok - nasičenost 680mA
Podobni izdelki
5500-683J
5500-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Na zalogi: 20004 pcs
Prenesi: 5500-683J.pdf
RFQ
5500-686K
5500-686K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
Na zalogi: 29172 pcs
Prenesi: 5500-686K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 6.8UH 9.1A 12 MOHM SMD
Prenesi: 5500-682K.pdf
Opis: FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD
Opis: FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Prenesi: 5500-822J.pdf
Opis: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
Opis: FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%