5500-683J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500-683J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-683J
Številka dela 5500-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20004 pcs Podatkovni list 5500-683J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-683J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 4.08A 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 4.08A Tok - nasičenost 2.12A
Podobni izdelki
5500-565K
5500-565K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 480MA 4.24 OHM
Na zalogi: 25736 pcs
Prenesi: 5500-565K.pdf
RFQ
5500-685J
5500-685J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
Na zalogi: 21475 pcs
Prenesi: 5500-685J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD
Prenesi: 5500-566K.pdf
Prenesi: 5500-566J.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM