5500-154J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Podatkovni listi: 5500-154J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-154J
Številka dela 5500-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22852 pcs Podatkovni list 5500-154J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-154J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 2.78A 129 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max
Trenutna ocena 2.78A Tok - nasičenost 1.43A