5500-153J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-153J
Številka dela 5500-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21351 pcs Podatkovni list 5500-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-153J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 7.05A 20 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 7.05A Tok - nasičenost 4.57A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5500-155K
5500-155K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18 OHM
Na zalogi: 27889 pcs
Prenesi: 5500-155K.pdf
RFQ
5500-154J
5500-154J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Na zalogi: 22852 pcs
Prenesi: 5500-154J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM