5022R-684F
API DelevanAPI Delevan
5022R-684F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-684F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Podatkovni listi: 1.5022R-684F.pdf2.5022R-684F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-684F
Številka dela 5022R-684F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16237 pcs Podatkovni list 1.5022R-684F.pdf2.5022R-684F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-684F 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 3.1MHz
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 116mA 27.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 27.2 Ohm Max
Trenutna ocena 116mA Tok - nasičenost -