5022R-682H
API DelevanAPI Delevan
5022R-682H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 1.5022R-682H.pdf2.5022R-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-682H
Številka dela 5022R-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46776 pcs Podatkovni list 1.5022R-682H.pdf2.5022R-682H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-682H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 820mA 500 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 820mA Tok - nasičenost -