5022R-362G
API DelevanAPI Delevan
5022R-362G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-362G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
Podatkovni listi: 5022R-362G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-362G
Številka dela 5022R-362G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23801 pcs Podatkovni list 5022R-362G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-362G 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 3.6µH Unshielded Inductor 415mA 2.15 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.15 Ohm Max
Trenutna ocena 415mA Tok - nasičenost -