5022R-334J
API DelevanAPI Delevan
5022R-334J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022R-334J.pdf2.5022R-334J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-334J
Številka dela 5022R-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68831 pcs Podatkovni list 1.5022R-334J.pdf2.5022R-334J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-334J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.1MHz
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 173mA 12 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 173mA Tok - nasičenost -