5022-683J
API DelevanAPI Delevan
5022-683J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-683J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-683J
Številka dela 5022-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58553 pcs Podatkovni list 5022-683J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-683J TR 800
DN2304TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 11MHz natančen opis 68µH Unshielded Inductor 320mA 3.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max Trenutna ocena 320mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-684F
5022-684F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Na zalogi: 19885 pcs
Prenesi: 5022-684F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
Na zalogi: 17830 pcs
Prenesi: 5022-751F.pdf
RFQ
5022-683H
5022-683H
Opis: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Prenesi: 5022-683H.pdf
5022-682J
5022-682J
Opis: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Prenesi: 5022-682J.pdf
5022-683G
5022-683G
Prenesi: 5022-683G.pdf
Prenesi: 5022-682H.pdf
Prenesi: 5022-684G.pdf
Prenesi: 5022-684J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%