5022-683H
API DelevanAPI Delevan
5022-683H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-683H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-683H.pdf2.5022-683H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-683H
Številka dela 5022-683H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36910 pcs Podatkovni list 1.5022-683H.pdf2.5022-683H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-683H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 320mA 3.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-684F
5022-684F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Na zalogi: 19885 pcs
Prenesi: 5022-684F.pdf
RFQ
5022-682G
5022-682G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Na zalogi: 23247 pcs
Prenesi: 5022-682G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-682F.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Prenesi: 5022-683G.pdf
5022-682J
5022-682J
Prenesi: 5022-682J.pdf
Prenesi: 5022-683J.pdf
Opis: FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM