5022-304J
API DelevanAPI Delevan
5022-304J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-304J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Podatkovni listi: 5022-304J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-304J
Številka dela 5022-304J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 69021 pcs Podatkovni list 5022-304J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-304J TR 800
DN2319TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 300µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.4MHz natančen opis 300µH Unshielded Inductor 178mA 11.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max Trenutna ocena 178mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-331J
5022-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM
Na zalogi: 68590 pcs
Prenesi: 5022-331J.pdf
RFQ
5022-303G
5022-303G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Na zalogi: 23006 pcs
Prenesi: 5022-303G.pdf
RFQ
5022-331H
5022-331H
Prenesi: 5022-331H.pdf
Opis: FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Prenesi: 5022-304H.pdf
Prenesi: 5022-304G.pdf
Prenesi: 5022-303J.pdf
5022-304F
5022-304F
Prenesi: 5022-304F.pdf
Prenesi: 5022-331F.pdf
Opis: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%