5022-304H
API DelevanAPI Delevan
5022-304H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-304H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-304H.pdf2.5022-304H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-304H
Številka dela 5022-304H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44526 pcs Podatkovni list 1.5022-304H.pdf2.5022-304H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-304H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 300µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.4MHz
natančen opis 300µH Unshielded Inductor 178mA 11.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max
Trenutna ocena 178mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-303H
5022-303H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Na zalogi: 39726 pcs
Prenesi: 5022-303H.pdf
RFQ
5022-332F
5022-332F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 17004 pcs
Prenesi: 5022-332F.pdf
RFQ