5022-221J
API DelevanAPI Delevan
5022-221J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Podatkovni listi: 5022-221J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-221J
Številka dela 5022-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55102 pcs Podatkovni list 5022-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-221J TR 800
DN2244TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 450MHz natančen opis 220nH Unshielded Inductor 2.58A 55 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max Trenutna ocena 2.58A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-222F
5022-222F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 620MA 950 MOHM
Na zalogi: 20683 pcs
Prenesi: 5022-222F.pdf
RFQ
5022-221H
5022-221H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Na zalogi: 36801 pcs
Prenesi: 5022-221H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Prenesi: 5022-204H.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD
Prenesi: 5022-223F.pdf
5022-222G
5022-222G
Prenesi: 5022-222G.pdf
Prenesi: 5022-204G.pdf