5022-221H
API DelevanAPI Delevan
5022-221H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-221H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Podatkovni listi: 5022-221H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-221H
Številka dela 5022-221H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36801 pcs Podatkovni list 5022-221H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-221H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 2.58A 55 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max
Trenutna ocena 2.58A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-204H
5022-204H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Na zalogi: 44869 pcs
Prenesi: 5022-204H.pdf
RFQ
5022-204J
5022-204J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 55221 pcs
Prenesi: 5022-204J.pdf
RFQ
5022-204G
5022-204G
Prenesi: 5022-204G.pdf
Opis: FIXED IND 2.2UH 620MA 950 MOHM
Prenesi: 5022-222H.pdf
5022-222F
5022-222F
Prenesi: 5022-222F.pdf
Opis: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Prenesi: 5022-221F.pdf
Prenesi: 5022-221G.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD
Prenesi: 5022-221J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%