5022-124J
API DelevanAPI Delevan
5022-124J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Podatkovni listi: 5022-124J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-124J
Številka dela 5022-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 65357 pcs Podatkovni list 5022-124J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-124J TR 800
DN2310TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.7MHz natančen opis 120µH Unshielded Inductor 255mA 5.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max Trenutna ocena 255mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-132F
5022-132F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
Na zalogi: 19822 pcs
Prenesi: 5022-132F.pdf
RFQ
5022-133G
5022-133G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Na zalogi: 27131 pcs
Prenesi: 5022-133G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-132G.pdf
5022-123J
5022-123J
Opis: FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Prenesi: 5022-123J.pdf
5022-124H
5022-124H
Opis: FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Prenesi: 5022-124H.pdf
Prenesi: 5022-133F.pdf