5022-124H
API DelevanAPI Delevan
5022-124H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-124H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-124H.pdf2.5022-124H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-124H
Številka dela 5022-124H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44704 pcs Podatkovni list 1.5022-124H.pdf2.5022-124H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-124H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 8.7MHz
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 255mA 5.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max
Trenutna ocena 255mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-124G
5022-124G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Na zalogi: 22779 pcs
Prenesi: 5022-124G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
Na zalogi: 22748 pcs
Prenesi: 5022-132G.pdf
RFQ
5022-123H
5022-123H
Opis: FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Prenesi: 5022-123H.pdf
5022-123F
5022-123F
Prenesi: 5022-123F.pdf
Prenesi: 5022-132F.pdf
5022-124J
5022-124J
Prenesi: 5022-124J.pdf
Prenesi: 5022-123J.pdf
Opis: FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Prenesi: 5022-132H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%