4922R-681J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922R-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922R-681J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4922R-681J
Številka dela 4922R-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33695 pcs Podatkovni list 4922R-681J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4922R-681J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 5.7A 11 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 5.7A Tok - nasičenost 5.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN COUPLR RCPT MPX-MPX SIMPLEX
Na zalogi: 3064 pcs
Prenesi: 492305-1.pdf
RFQ
4922R-53K
4922R-53K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22MH 50MA 160 OHM SMD
Na zalogi: 37100 pcs
Prenesi: 4922R-53K.pdf
RFQ
4922R-821L
4922R-821L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Prenesi: 4922R-821L.pdf
4922R-821J
4922R-821J
Prenesi: 4922R-821J.pdf
4922R-561L
4922R-561L
Opis: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Prenesi: 4922R-561L.pdf
4922R-681K
4922R-681K
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Prenesi: 4922R-681K.pdf
4922R-53J
4922R-53J
Prenesi: 4922R-53J.pdf
4922R-53L
4922R-53L
Prenesi: 4922R-53L.pdf
4922R-681L
4922R-681L
Prenesi: 4922R-681L.pdf
4922R-821K
4922R-821K
Prenesi: 4922R-821K.pdf
4922R-561K
4922R-561K
Prenesi: 4922R-561K.pdf
4922R-561J
4922R-561J
Prenesi: 4922R-561J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%