4922R-561J
pregled izdelka
Številka dela: 4922R-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Podatkovni listi: 4922R-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922R-561J
Številka dela 4922R-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36634 pcs Podatkovni list 4922R-561J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Druga imena 4922R-561J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 10.5 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max
Trenutna ocena 5.8A Tok - nasičenost 5.8A
Podobni izdelki
4922R-681K
4922R-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Na zalogi: 47960 pcs
Prenesi: 4922R-681K.pdf
RFQ
4922R-53L
4922R-53L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22MH 50MA 160 OHM SMD
Na zalogi: 42576 pcs
Prenesi: 4922R-53L.pdf
RFQ
4922R-561K
4922R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Prenesi: 4922R-561K.pdf
4922R-53K
4922R-53K
Prenesi: 4922R-53K.pdf
4922R-821J
4922R-821J
Opis: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Prenesi: 4922R-821J.pdf
4922R-681L
4922R-681L
Prenesi: 4922R-681L.pdf
4922R-53H
4922R-53H
Prenesi: 4922R-53H.pdf
4922R-52K
4922R-52K
Opis: FIXED IND 18MH 52MA 143 OHM SMD
Prenesi: 4922R-52K.pdf
4922R-52L
4922R-52L
Prenesi: 4922R-52L.pdf
4922R-681J
4922R-681J
Prenesi: 4922R-681J.pdf
4922R-561L
4922R-561L
Prenesi: 4922R-561L.pdf
4922R-53J
4922R-53J
Prenesi: 4922R-53J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%