4922-471L
API DelevanAPI Delevan
4922-471L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-471L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922-471L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-471L
Številka dela 4922-471L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52083 pcs Podatkovni list 4922-471L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4922-471L TR 800
DN2197TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 6A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 6A
Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4922-46K
4922-46K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM SMD
Na zalogi: 30993 pcs
Prenesi: 4922-46K.pdf
RFQ
4922-471J
4922-471J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD
Na zalogi: 30350 pcs
Prenesi: 4922-471J.pdf
RFQ
Prenesi: 4922-471K.pdf
4922-48H
4922-48H
Opis: FIXED IND 8.2MH 77MA 66 OHM SMD
Prenesi: 4922-48H.pdf
Opis: FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM SMD